IELTS means ENGLISH; No Tricks, No Magic, and above all: No shortcuts!

  وجه تمايز مرکز آموزش های بين المللی آيلتس: نخست تمرکز بر تعهد در جهت افزايش کيفيت و  سپس به طور همزمان کار اختصاصي بر روی مشکلات خاص داوطلبان فارسی زبان در حوزه آزمون های آبلتس سال های اخير

در کلاس های گروهی آماده سازی آزمون آیلتس مرکز ENGLISH VIP، بیشترین ساعات خدمات آموزشی شامل بیش از صد ساعت پایه در هر سطح به همراه بیست ساعت خدمات ضمانت رفع اشکال با پایین ترین هزینه نسبت به دیگر مراکز آموزشی فعال در ایران ارائه می گردد.

 همچنین کلاس های گروهی مرکز بر خلاف روند معمول در آموزشگاه های آیلتس صاحب نام ایرانی، تنها با ظرفیت حداکثر 8 نفر تشکیل می گردند. علاوه بر این حتی کلاس های گروهی در ENGLISH VIP با استفاده از تیمی از مدرسان و در سه محور آموزش نظری، کارگاه های تقویتی-تثبیتی و آزمون های جهانی همراه با رفع اشکال توسط تیمی از مدرسان و کارشناسان مدیریت آموزشی که هر یک متخصص محور مربوط به خویش هستند، برگزار می گردد.

مدیریت هر دوره گروهی تحت بازرسی ناظر ویژه استاندارد های مدیریت آموزشی ایزو 10015 و با نظارت یک ممتحن رسمی آیلتس با دست کم بیش از چهار سال سابقه کار، انجام می پذیرد.

در دوره های اختصاصی آمادگی برای آزمون آیلتس یا «طرح بیمه آموزشی آیلتس»، ابتدا مطالعه کامل و جز به جز پاسخ های داوطلب در تک تک چهار مهارت در یکی از آزمون های اوریجینال خریداری شده از مرکز ملبورن صورت می گیرد. سپس شرح سرفصل های مورد نیاز داوطلب، دقیقاً بر اساس مقتضیات وی و بر اساس مطالعه وضعیت پاسخ های داوطلب در چهار مهارت مصاحبه، نوشتار، خواندن و شنیدن، به صورت بنیادی تعیین و برای وی روشن و شفاف می گردد.

تیمی از مدرسان تخصصی آیلتس، ممتحنان رسمی آیلتس، گردانندگان کارگاه های ویژه هر یک از چهار مهارت آیلتس، هم تمرین ها، پشتیبانان آموزشی، مشاور روانکاو تحصیلی و ناظران استاندارد های مدیریت آموزشی، همواره حسن اجرای دوره اختصاصی طراحی شده برای فراگیرنده را تضمین می نمایند.

More

Our Main Services Overview

مشاوره با ممتحن رسمی آیلتس

مرکز امکان جلسات مشاوره اساسی و سرنوشت سازی که نتیجه ماه ها تلاش را تغییر می دهد، برای داوطلبان میسر می سازد.

 دوره های اختصاصی نامحدود بیمه آیلتس

اگر برای بهبود مهارت های زبانی خود و اخذ نمره آیلتس، کلاس های خصوصی طولانی مدت را مدنظر دارید، دست نگه دارید. پیشنهاد می کنیم ابتدا طرح بیمه آیلتس را بررسی نمایید.

بسته های هدیه آزمونی  حضوری و مجازی

مرکز ENGLISH VIP آزمون های واقعی غیررسمی رایگان با همکاری ممتحنین به داوطلبان ایرانی تقدیم می نماید.

"Iranian IELTS Candidates' Common Mistakes"

ENGLISH VIP تنها عرضه کننده کتاب جدید مرکز با نام «اشتباهات رایج داوطلبان ایرانی در آزمون آیلتس» تالیف پیام فضلی، انتشارات جنگل.

درخواست وقت مراجعه حضوری

مرکز اکیداً از پاسخگویی حضوری بدون تعیین وقت قبلی معذور است و امکان پارک خودرو و فرصت ارائه خدمات منظم نیز سلب می گردد.

کلاس های گروهی

کلاس های گروهی 8 نفره مرکز با ساعاتی بیش از سایر موسسات ایرانی، تیمی فوق حرفه ای با چهره هایی شناخته شده علی الخصوص برای آن دسته از داوطلبانی که پیشتر آزمون آیلتس داده اند.